Что нового?
Пикник ТВ

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Новости телеканалов "Суспільне", "hromadske".

i75_ArticleImage_186879.jpg


[Impact]hromadske запустило нову щотижневу програму на Youtube[/Impact]
У програмі розповідатимуть про головні новини тижня.

hromadske запустило нову щотижневу програму на Youtube — hromadske_news. Перший випуск вийшов в ефір 9 квітня о 19:00, повідомила пресслужба медіа.

Ведуча програми Наталка Пономарів буде оглядати головні новини за тиждень і подавати їх в іронічній формі. У першому випуску вона розповіла про візит президента Зеленського до Катара, загострення на Донбасі, вакцину Pfizer в Україні, спецперепустки в Києві, чому Ахметова назвали «пєтухом» на його ж каналі та що буде з голими українками у Дубаї.

Головна редакторка hromadske Настя Станко зазначила, що ідея створити щотижневе шоу була давно і такий запит був від аудиторії.

«Часто наші глядачі казали мені, що от не вистачає чогось збірного, бо часу дивитись багато різних новин часто немає. Водночас ми хотіли трохи іронії. Фішкою буде те, що програма поділена на рубрики, і в кожної рубрики є своя іконка, як емоції в фейсбуці — смайлик сміється, злиться, регоче. Чому фейсбук? Бо саме ця соцмережа, як би це м'якше сказати, викликає нездорові дискусії. Ну добре, скажу прямо — срачі. От над цим ми трохи хочемо пожартувати. І трохи пожартувати ще з себе», — пояснила Настя Станко.
 
[Impact]Суспільне запускає мультимедійний проєкт «Наші 30» до річниці незалежності України[/Impact]
nashi_6555.jpg

Проєкт «Наші 30» складається із різних матеріалів: від серіалу до подкастів.
19 квітня Суспільний мовник запускає документальний мультимедійний проєкт «Наші 30» до річниці незалежності України.

«Наші 30» створено командою Лабораторії журналістики суспільного інтересу, незалежних соціологів, дослідників та журналістів за підтримки Посольства США в Україні. Про це повідомляє корпоративний сайт Суспільного.

Керівниця проєкту – Наталя Гуменюк. Режисерка — Анна Цигима. Автори та відеографи: Тетяна Столярова, Сергій Захарченко, Олександра Чернова, Олена Зашко, Анна Єресько, Євген Спірін. Редактори: Влад Азаров, Вікторія Курчинська.

До мультимедійного проєкту «Наші 30» увійдутьдокументальний серіал «Наші 30» – спогади і рефлексії громадян про великі події та явища 1990-х років, подкаст «Наші 30. Жива історія» та інтерактивний простір «Жива історія».

Прем'єра документального серіалу про дев'яності «Наші 30» відбудеться 19 квітня о 20:00 на регіональних каналах Суспільного, на «UA: Закарпатті» о 21:00 — та 20 квітня о 21:00 на ютуб-каналі «UA: Перший».
https://youtu.be/yPep1eGG5JE
9 документальних серій показуватимуть щотижня протягом квітня-травня, а також по одному епізоду напередодні Олімпійських ігор у липні, та до Дня Незалежності у серпні.

У серіалі йтиметься про перших екоактивістів з Нетішина та Запоріжжя, членів шахтарських страйкомів, які пішли маршем на Київ, кримських татар, котрі поверталися додому, воїнів-афганців, які зрозуміли для себе суперечливість Афганської війни, всіх тих, хто у «новій» Україні мусив змінювати роботу і ставати підприємцями-самоуками, одночасно ставлячи на ноги власні родини й країну.

«Наші 30. Жива історія» — перший історичний подкаст Суспільного, який вийде згодом, про дев'яності для тридцятирічних ровесників незалежності, які знають тільки нову Україну і не пам’ятають, якою ця держава була раніше та чого вартувало відновлення незалежності їхнім батькам. 20 епізодів подкастів, озвучені відомими українцями, розповідають про історії шахтарів і «човникарок», афганців та кримських татар, екоактивістів та сектантів «Білого братства», про те, як українці виборювали перші спортивні «нагороди незалежності», вчилися відпочивати по-новому і жити в новій країні. Незабаром подкаст буде доступний на подкаст-платформах Суспільного, також проєкт транслюватиметься в ефірі «Українського радіо».

У межах проєкту створено інтерактивний простір «Жива історія», де кожен може залишити власний спогад та дізнатися більше про маловідомі сторінки початку становлення української незалежності. У ньому зібрані історичні дані, документи та архівні відомості, а «Жива історія» — це відеоспогади самих українців, свідків подій епохи 90-х, які у форматі «усної історії» збирає й публікує команда документалістів та студентів.
 
[Impact]На Суспільному хочуть побудувати мультимедійну панель дослідження аудиторії[/Impact]
olivez_krupno_6557.jpg

Така панель має щодня давати цифри про те, скільки українців слухало радіо, скільки дивилося телевізор і користувалося сайтами Суспільного мовлення.
У Національній суспільній телерадіокомпанії України хочуть запустити мультимедійне дослідження, яке вимірюватиме все: телебачення, радіо та диджитал. Це буде панель із використанням ґаджетів.

Про це в інтерв’ю «Детектору медіа» сказав керівник напряму дослідження суспільства на Суспільному Орест Білоскурський.

«Хочемо побудувати мультимедійну панель, яка би щодня давала цифри про те, скільки українців слухало радіо, скільки дивилося телевізор і користувалося нашими сайтами у диджиталі. Ми на етапі розробки програмного забезпечення й набору панелістів. Це дослідження також не буде валютою, але дозволить нам зрозуміти, куди, чому й навіщо йдуть користувачі різних платформ», – розповів він.

За словами пана Білоскурського, у НСТУ планують вимірювати все мультимедійне споживання, а не лише себе, але фокус, звісно, буде на Суспільному.

«Ми відкриті до партнерства. Уже мали зустрічі з деякими каналами та рекламними агентствами. Як проєкт ця ініціатива супермегацікава для суспільства», – додав дослідник аудиторії.

Орест Білоскурський пояснив, що це буде панель із використанням ґаджетів. «Українські айтішники просунуті, технології зараз дешевшають, у нас є досвід у дослідженнях. Сподіваємося на донорську підтримку у залученні панелістів. Це якраз і допоможе зрозуміти потреби споживання і що з ними робити. Бо що ми маємо зараз? Ми отримуємо цифри й бачимо, що всі люблять "Маску". А далі можемо витратити купу грошей і ресурсів, щоб опитати глядачів. А з нашою медійною панеллю ми знатимемо, як люди дивляться цю "Маску" по телебаченню чи в інтернеті, коли й чому перемкнули», – поділився він.

За його підрахунками, собівартість мультимедійної панелі в декілька разів менша за ціну, яку канали платять за телевізійне панельне дослідження. У 2021 році його команда хоче отримати технічне рішення, а у 2021 році почати рекрутинг і тестування панелістів.
 
[Impact]На конкурсі Суспільного перемогли 5 проєктів для дітей і підлітків[/Impact]
dity_6567.jpg

Проте у виробництво зайде чотири проєкти.
20 квітня Суспільне мовлення оголосило п’ять переможців мистецького конкурсу на виробництво контенту для дітей і підлітків, проте один із проєктів не вдасться запустити у виробництво у 2021 році.

Про це повідомив корпоративний сайт Суспільного.

Як пояснила генеральна продюсерка цифрових платформ Тетяна Кисельчук, Національна суспільна телерадіокомпанія України не може вступати у копродукцію з виробниками контенту. Цю ситуацію потрібно змінити на законодавчому рівні.

Конкурс проводили за наступними напрямами:

1. Аудіовізуальний продукт для дітей «Я пізнаю світ».

Тематична сесія конкурсу — пізнавальний анімаційний серіал з наскрізними яскравими героями, створений для глядачів дошкільного віку. За допомогою простих і зрозумілих сюжетів малюки дізнаються повсякденні, але важливі речі про світ: базові навички догляду за собою, основи лічби, перші соціальні навички, взаємодія з тваринами тощо. Контент має відповідати Концепції дитячого та підліткового мовлення АТ «НСТУ».

Перемогу в конкурсі здобули:

ТОВ «Маркус фільм». Продюсер Віталій Хало, режисер Дмитро Лісенбарт.
ТОВ «Сансторіс». Продюсерка Ірина Маламуж, режисер Олег Маламуж.
2. Аудіовізуальний продукт для дітей

Тематична сесія конкурсу — аудіовізуальний продукт (контент), створений для глядачів дошкільного віку з пріоритетною дистрибуцією на цифрових платформах у форматах: анімаційний серіал, шоу-програма з елементами анімації, влог тощо. Контент має відповідати Концепції дитячого та підліткового мовлення АТ «НСТУ».

Перемогу в конкурсі здобули:

ТОВ «Грін пінгвін медіа». Продюсерка Ірина Тараненко, режисерка Марина Бородіна.
ТОВ «Нравітся планета» (студія «Мамахохотала»). Продюсер Григорій Шевченко, режисерка Анна Розенгурт.
3. Аудіовізуальний продукт для підлітків

Тематична сесія конкурсу — аудіовізуальний продукт (контент), створений для глядачів підліткового віку з пріоритетною дистрибуцією на цифрових платформах у форматах: влог, вебсеріал, інста-драма, анімаційний серіал, шоу-програма з елементами анімації тощо. Контент має відповідати Концепції дитячого та підліткового мовлення АТ «НСТУ».

Перемогу в конкурсі здобули:

ТОВ «Яркі». Продюсерка Яна Паламаренко, режисер Роман Кепкало. Проєкт від «Яркі» не буде запущений у виробництво у 2021 році, це пов’язано з неможливістю Суспільного вступати у копродукцію з виробниками контенту.

За умовами конкурсу, переможці отримують можливість створити контент, який з'явиться на цифрових платформах АТ «НСТУ» до кінця 2021 року.

«Створення дитячого медіаактиву є однією зі стратегічних цілей Суспільного на 2021 рік, а його успіх залежить від контенту, який ми запропонуємо аудиторії», – розповіла Тетяна Кисельчук.

Нагадаємо, прийом заявок на мистецький конкурс на створення серіалу, влогу чи шоу для дітей і підлітків тривав із 9 лютого по 9 березня.

Суспільне отримало 44 заявки на конкурс на виробництво дитячого контенту.

Додамо, авторки дитячої й підліткової концепції Суспільного Іванна Коберник і Зоя Звиняцьківська розповіли в інтерв'ю про те, що дитяче й підліткове мовлення є суспільним обов’язком НСТУ і цей напрям має системно розвиватися.

Ілюстрація: сайт corp.suspilne.media
 
UA КУЛЬТУРА покажет ряд тематических проектов к годовщине Чернобыльской трагедии

26 апреля в Украине отмечают День памяти Чернобыльской трагедии. 24 и 26 апреля Общественный телеканал UA КУЛЬТУРА покажет ряд проектов к 35-й годовщине катастрофы на Чернобыльской АЭС. Зрители смогут посмотреть проекты, посвященные причинам и течения трагедии, ее последствий, людям, чья судьба была с ней связана. 24 апреля Телеканал UA КУЛЬТУРА покажет такие передачи: В 20:05 - документальный проект собственного производства Общественного "Адское командировки". Он рассказывает о операторов украинского телевидения, которые не побоялись поехать в Чернобыль и показать всему миру масштабы трагедии. Некоторые герои всегда остаются за кадром, ведь именно они и создают его. Благодаря им мы узнали правду, а уникальные кадры навсегда вошли в историю. Создатели фильма пытались заглянуть за кулисы съемочного процесса и понять чувства человека, который не имеет выбора и должен выполнять работу, несмотря на угрозу собственной жизни. В 22:50 - художественный научно-фантастический фильм "Затерянный город". Лента режиссера Виталия Потруха с Андреем Джеджулой в главной роли рассказывает о небольшой экспедицию, решает разыскать затерянный город в зоне отчуждения, где происходят удивительные вещи. 26 апреля В День памяти Чернобыльской трагедии в 12:00 телеканал UA КУЛЬТУРА минутой молчания почтит память погибших ликвидаторов и жертв Чернобыльской трагедии. В 12:01, сразу после минуты молчания, на UA КУЛЬТУРА - документальный проект собственного производства Общественного вещания "Адское командировки". В 12:25 с повтором в 19:10 - показ документального проекту "Расщепленные на атомы". Зрители смогут узнать о деталях Чернобыльской трагедии через историю ее очевидцев. В отличие от стандартных проектов о трагедии, посвященных поиску виновных в катастрофе, основное внимание в этом фильме уделено именно пострадавшим. Тем людям, чьи жизни были разрушены после того, что произошло. Главной героиней фильма станет украинка, которая потеряла не только дом, но и семью. Создатели проекту пообщаются с участниками событий и выяснят, смогли ли они забыть то, что произошло. В 17:00 - художественный фильм "Чернобыль. Четыре апрельские дни". Польская лента рассказывает историю о том, как в разных частях Европы узнают о ядерной катастрофе не из официальных сообщений со стороны СССР, а через показатели измерительных приборов. События разворачиваются в течение четырех дней после катастрофы и демонстрируют преступную безответственность коммунистического режима, который, несмотря на катастрофу, провел первомайскую демонстрацию в Киеве. Напомним, что просмотреть все эти передачи можно на Общественном телеканале UA КУЛЬТУРА, а также в мобильном приложении suspilne.tv.
 
[Impact]Філії Суспільного покажуть Великодні богослужіння з місцевих храмів[/Impact]
velykden_600_400_6601.jpg

Онлайн святкові богослужіння можна буде дивитися на сайтах регіональних філій.
2 травня більшість регіональних телеканалів Суспільного транслюватимуть наживо Великодні богослужіння із храмів у Запоріжжі та Львові. «UA: Буковина», «UA: Волинь», «UA: Чернігів», «UA: Житомир» та «UA: Закарпаття» покажуть літургії з місцевих храмів своїх регіонів.

Про це повідомила пресслужба Суспільного.

«UA: Запоріжжя» готує пряму трансляцію Великодньої Утрені та Літургій з головного храму Запорізької єпархії Православної церкви України — Кафедрального собору Святої Трійці.

«UA: Львів» забезпечить трансляцію наживо Великодньої Літургії з церкви Різдва Пресвятої Богородиці (УГКЦ). Біля цього храму 26 червня 2001 року відбулася зустріч Папи Римського Івана Павла ІІ з молоддю, яка зібрала близько пів мільйона людей.

Розклад трансляцій Великодніх богослужінь:

у суботу, 1 травня

23:50 — Великоднє Богослужіння з Кафедрального собору Святої Трійці у Запоріжжі (ПЦУ). Трансляція триватиме до 3:30;
у неділю, 2 травня

9:00–10:10 — Великодня Літургія з церкви Різдва Пресвятої Богородиці у Львові (УГКЦ).
«UA: Буковина» транслюватиме Пасхальне Богослужіння 2 травня від опівночі до 2:30 із Катедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці (УГКЦ).

«UA: Волинь» у суботу, 1 травня покаже з 23:30 до 3:30 2 травня — Хресний хід, Рання, Літургія із собору Святої Трійці у Луцьку (ПЦУ). У у неділю, 2 травня з 9:00 до 10:10 покаже Великодню Літургію з церкви Різдва Пресвятої Богородиці у Львові (УГКЦ).

«UA: Чернігів» транслюватиме онлайн Великодню службу з Кафедрального собору святої великомучениці Катерини, трансляція розпочнеться 1 травня о 23:55 і триватиме до 04:00 2 квітня.

«UA: Житомир» покаже у Пасхальну ніч пряму трансляцію із головного храму Житомирсько-Овруцької єпархії – Свято-Михайлівського кафедрального собору (ПЦУ). Трансляція розпочнеться 1 травня о 23:30 і триватиме до 04:00 – 2 травня. У неділю, 2 травня з 9:00 до 10:10 в ефірі телеканалу — Великодня Літургія з церкви Різдва Пресвятої Богородиці у Львові (УГКЦ).

«UA: Закарпаття» покаже пряму трансляцію Великодніх богослужінь з Ужгородського греко-католицького катедрального собору. Розклад богослужінь: 1 травня 23:30-1:00 — Північна Великої Суботи та Пасхальна Утреня; 2 травня о 9:30 — Архиєрейська Божественна Літургія.
 
[Impact]hromadske розшукує відео, яке зняли під час нападу поліцейських на журналіста Кутєпова у 2020 році[/Impact]
Відео необхідне для слідства, щоб встановити, що робив кожен із поліцейських під час інциденту.
i75_ArticleImage_188008.jpg

Редакція hromadske розшукує відео або автора відео, який зблизька знімав напад поліцейських на журналіста видання Богдана Кутєпова під час торішнього прямого ефіру біля Кабміну.

Відео з цього ракурсу необхідне для слідства, щоб встановити, що робив кожен із поліцейських під час інциденту.

У разі наявності інформації про те, як знайти автора чи саме відео, редакція просить написати на пошту: [email protected]
medium%20(1).jpg

Чоловік, який знімав відео, яке розшукує hromadske. Скріншот: Ukrinform TV/hromadske

29 квітня 2020 року під час прямого ефіру біля Кабінету міністрів журналіста hromadske Богдана Кутєпова побили поліцейські та зламали його техніку. Журналіст розповів, що під час сутички з поліцією отримав ушкодження.

Розслідування нападу триває вже понад рік, винних досі не знайшли. У коментарі «Детектор Медіа» Кутєпов заявив, що правоохоронці намагаються затягнути справу, щоб закрити її за строком давності. Пізніше справу про напад на Кутєпова передали до ДБР України.

У відповідь на запит «Детектор Медіа» в ДБР повідомили, що за рік не оголосило жодної підозри в провадженні про напад на Кутєпова з боку поліцейських.

«Детектор медіа» очікує відповіді від Патрульної поліції Києва. Наразі не відомі результати службової перевірки та, чи досі відсторонені від роботи поліцейські, які напали на журналіста. Голова Національної поліції Ігор Клименко в день нападу сказав, що особи поліцейських встановили.

Скріншот відео: Ukrinform TV/hromadske
 
[Impact]На Суспільному стартував конкурс на виробництво проєктів для регіонів[/Impact]
i75_ArticleImage_6737.jpg

Програма «Створюй із Суспільним» розрахована на проєкти загальною вартістю реалізації від 50 000 до 1 000 000 грн на один проєкт.
18 серпня стартує мистецький конкурс телепроєктів для трансляції на регіональних телеканалах Суспільного. Він проходить у межах програми «Створюй із Суспільним».

Заявки прийматимуть до 30 вересня, до 20 грудня оголосять переможців, проєкти мають бути реалізовані упродовж 4-8 місяців у 2022 році. Про це повідомляє корпоративний сайт Суспільного.

Участь у конкурсі можуть брати фізичні та юридичні особи будь-яких форм власності та організаційно-правових форм, а також фізичні особи-підприємці.

На Суспільному шукають ідеї телевізійних програм пяти напрямів:

особливості локального дозвілля;
історію регіону;
розвиток та навчання представників громад;
довкілля: флора та фауна регіону;
рівність, доступність, різноманіття та сталий розвиток.
Окрема увага буде приділена ідеям, що мають на меті виробництво других сезонів проєктів переможців конкурсного відбору «Створюй із Суспільним — 2021» за умови розширення географії реалізації.

Програма «Створюй із Суспільним» розрахована на проєкти загальною вартістю реалізації від 50 000 до 1 000 000 грн на один проєкт. Суспільний мовник залишає за собою право реалізувати обрані проєкти в співпраці з донорськими організаціями. Бюджет проєкту не підтримує закупівлю обладнання й промокампанію.

Для участі в конкурсі потрібно:

заповнити картку ідеї конкурсного проєкту українською мовою;

підготувати бюджет та відеопрезентацію проєкту (до 3 хвилин);

надіслати їх електронною поштою на адресу регіонального мовника з 18 серпня до 30 вересня.

Нагадаємо, «Створюй із Суспільним» — це програма співпраці із Суспільним мовником для продакшнів на умовах аутсорсу, відкритий відбір творчих проєктів для трансляції на регіональних телеканалах Суспільного мовлення.

Наразі розпочався п'ятий відбір ідей телевізійних проєктів для регіональних філій.

Третій пітчинг відбувся у листопаді 2019 року, на якому переможцями обрали 20 проєктів. Частину із них показати не тільки у філіях Суспільного, а й по загальнонаціональних каналах «UA: Першому» і «UA: Культурі».

На четвертому конкурсі у грудні 2020 року відібрали 68 телепроєктів, які вироблятимуть для філій на аутсорсі. 29 із них мають показати в ефірі до кінця 2021 року.
 
[Impact]Віктор Дяченко із Суспільного отримав відзнаку за поступ у професії «Прорив»[/Impact]
i75_ArticleImage_6742.jpg

«Це гарний приклад для молодих журналістів, – сказала під час вручення відзнаки шеф-редакторка інтернет-видання «Детектор медіа» Наталія Лигачова.
19 серпня ведучий міжрегіональної програми «Ранок на Суспільному», яку транслюють усі регіональні телеканали філій Національної суспільної телерадіокомпанії України, Віктор Дяченко отримав професійну відзнаку для молодих журналістів «Прорив!».

Щороку її вручає Фундація Суспільність спільно з Фондом розвитку журналістики імені Анатолія Москаленка.

Цього разу нагородження відбулося у Пущі-Водиці під час форуму для учасників програми Хаб медіа мобільності «Медіавиклики 2021».

Віктору Дяченку відзнаку вручила шеф-редакторка інтернет-видання «Детектор медіа» Наталія Лигачова. Вона подякувала організаторам, що лауреатом обрали саме представника Суспільного мовлення. За словами пані Лигачової, це гарний приклад для молодих журналістів. Вона сподівається, що все більше журналістів хотітиме працювати в якісних медіа, зокрема на Суспільному, а Суспільне зможе пропонувати їм достойні умови праці.
 
[Impact]Украинская певица заявила о коррупции в Нацотборе: "Суспільне" ответило. Эксклюзив[/Impact]
filestoragetemp-2022-01-18t125945-619.jfif

Украинская певица ERIA (настоящее имя – Ирина Бояркина) заявила о коррупции в Национальном отборе на Евровидение-2022 из-за того, что не попала в лонг-лист конкурсантов. По словам артистки, "нет денег на взятку – нет места в отборе". В "Суспільному" ответили, что обвинения исполнительницы – безосновательны.

Соответствующий комментарий она оставила под постом в Facebook, где поклонники поинтересовались, почему имени ERIA нет в списке участников. Своим иностранным фанатам исполнительница ответила, что взятки – привычная вещь для Украины (чтобы посмотреть фото, доскролльте до конца страницы).

"Нет продюсера, нет больших денег, чтобы дать взятку – нет места в отборе, это типичная Украина", – говорится в заявлении.

screenshot1195.png


В своем Instagram певица ответила подписчикам, что продюсеры не вышли с ней на связь после принятия решения. Поэтому она точно не знает, почему не попала в лонг-лист.

screenshot1196.png

Своих фолловеров с вопросами "почему так произошло" она призвала обращаться напрямую к работникам "Суспільного" и поблагодарила за поддержку.

screenshot1197.png


В эксклюзивном комментарии OBOZREVATEL, создатели конкурса заверили, что Общественный вещатель является гарантом честного и открытого отбора. Также в "Суспільному" добавили, что заявки на участие принимали от всех желающих представить Украину на международной сцене Евровидения.

"Длинный список был сформирован из 284 заявок, которые поступили в Общественный вещатель. Понятно, что в каждом конкурсе всегда есть недовольные результатами, но недопустимо, что некоторые артисты пытаются привлечь к себе внимание безосновательными обвинениями и скандалами", – говорится в сообщении.

Отметим, что Бояркина пыталась бороться за место на Евровидении с песней MAVKA, которую за несколько дней написала со всемирно известным композитором – Хансом Циммером.
 
[Impact]LAUD исключили из восьмерки финалистов Нацотбора на Евровидение 2022[/Impact]
2f730a6aac2f93f47351a328e563958c-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg

Общественный вещатель сообщил о том, что одного из участников шортлиста Нацотбора на Евровидение 2022 года пришлось заменить.
Оргкомитет Нацотбора провел дополнительную проверку, по результатам которой было доказано, что песня Head Under Water была выложена ее автором Дэниелем Ботингом на его личном youtube-канале в 2018 году.
Все песни Национального отбора должны отвечать основным критериям песенного конкурса.

Одним из главных правил является свежесть представленной песни.
В пункте правил 5.1 Евровидения сказано, что композиция может участвовать в отборе, если «не обнародовалась, не выходила в релиз и/или не исполнялась публично ( полностью или частично, в том числе текст отдельно от музыки), не была доступна для общественности, например, на онлайн-видеоплатформах, в социальных сетях или в ( полу-)открытых для общего доступа к базам данных, и не была использована в коммерческих целях до 01 сентября 2021 года.
Оргкомитет национального конкурса Евровидение принял решение о прекращении участия LAUD в отборе, так как было установлено, что его песня Head Under Water выпущена в 2018 году, что прямо нарушает правила. Таким образом, LAUD не будет участвовать в финале Нацотбора 12 февраля. В финале примет участие Barleben с песней Hear My Words.
 
[Impact]«Суспільнe» будeт работать на современной японской технике[/Impact]
technika-696x463.jpg

25 января Общественный вещатель Украины получил партию современной техники, которую предоставила Япония в рамках грантового договора.

Как сообщает пресс-служба «Суспільного», специализированное оборудование японского производства позволит выпускать программы в HD-качестве из четырех разных студий, объединенных в общую сеть – с обеспечением записи, монтажа и трансляций специальным control room.

Я чрезвычайно счастлив и горжусь участием Японии в модернизации оборудования и систем НСТУ, потому что исходя из нашего опыта обеспечения беспристрастной и нейтральной подачи новостей гражданам Японии, такие компании как НСТУ, ее контент, обеспечиваемый благодаря высококачественному оборудованию и помещениям, очень важны, — отметил Чрезвычайный и Полномочный Посол Японии в Украине Мацуда Кунинори.

С указанным грантом связан и другой проект – техническая помощь японского агентства международного сотрудничества «Джайка» (JICA). Так, с 2017 года Япония обучает медиаспециалистов работать с новым телевизионным оборудованием и производить программы.

Сегодня мы подводим итог первой фазы сотрудничества с представителями NHK и JICA. Это было продолжительное пятилетнее сотрудничество. Мы разрабатывали процессы, как освещать новости в случае чрезвычайных ситуаций, создавали контент для детей, учились у опытных японских коллег. Очень благодарны правительству Японии, Японскому общественному вещателю за поддержку и опыт, — подчеркнул Председатель правления «Суспільного» Николай Чернотицкий.

На координационной встрече представители «Суспільного», JICA и японской телерадиовещательной корпорации NHK обсудили достижения и следующие общие шаги.

Напомним, 18 апреля 2019 между правительствами Японии и Украины заключено соглашение, благодаря которому японская сторона предоставила грант в 230 миллионов японских иен на приобретение телевизионного оборудования.
 
[Impact]Суспільне покаже прем’єру проєкту про представників нацспільнот «Наділені добром»[/Impact]

Героями проєкту стали Степан із ромської спільноти, грузинка Ніно з Абхазії і Турсунджан із Киргизстану. Своїми добрими справами вони щодня допомагають усім, хто цього потребує.
27 січня, о 13:10 на телеканалі «UA: Перший» та о 16:00 — на регіональних телеканалах та на диджитал-платформах Суспільного відбудеться прем'єра документального проєкту «Наділені добром».

Про це йдеться на корпоративному сайті Суспільного.

Герої проєкту – Степан із ромської спільноти, грузинка Ніно з Абхазії і Турсунджан із Киргизстану – пережили війну, втрати та бідність, приїхали до України і тепер своїми добрими справами щодня допомагають усім, хто цього потребує.

Над створенням документального проєкту «Наділені добром» працювали Координаційний центр мовлення національних меншин Суспільного разом із командою-переможницею мистецького конкурсу мовника — Visimka Production.

Для героїв неважливі національність, соціальний статус чи віросповідання. Їх об’єднує бажання робити добро, і його дія не обмежується лише спільнотою.

Степан виріс у бідній багатодітній ромській сім’ї. Лише завдяки своїй наполегливості та щоденній праці чоловік зміг стати професійним спортсменом, а згодом навіть відкрити власну спортивну школу. Сьогодні Степан безкоштовно тренує дітей з малозабезпечених родин.

Ніно через війну в Абхазії пережила трагедію, втративши двох маленьких дітей. Втеча до України та підтримка добрих людей врятували їй життя. Зараз Ніно займається благодійністю.

Турсунджан почав працювати ще з ранніх років, аби допомагати мамі у вихованні молодших братів. Нелегке життя в Киргизстані змусило його шукати ліпшої долі далеко від рідної домівки. В Україні чоловік знайшов роботу та своє покликання. Щонеділі він готує й роздає безкоштовні обіди малозабезпеченим.

За словами керівниці Координаційного центру мовлення національних меншин Суспільного Анастасії Гудими, у фокусі проєкту «Наділені добром» — люди із загостреним відчуттям відповідальності та потребою ділитися своїми вміннями, навичками, можливостями. Люди, які впевнені, що допомагати й робити добрі вчинки — це справа та обов'язок кожного.

«Вони без сторонньої допомоги, власними зусиллями розв’язують соціальні питання у своєму оточенні. Коли бачиш таку відданість людей, які нічого не чекають за свої справи, хочеться вірити, що добро таки перемагає у світі. Як і завжди, усі наші герої — це представники та представниці національних спільнот, і я рада, що під час обговорення співпраці з Оленою Богдан, очільницею державної служби України з етнополітики та свободи совісті, виникла ідея розповідати про людей, які об'єднані однією доброю справою, і вектор її дії спрямовується на усіх, хто потребує допомоги», – поділилася вона.

Нагадаємо, Суспільне — єдине медіа в Україні, яке регулярно виготовляє проєкти мовами національних спільнот — для них, а про них — українською. У 2019 році був створений Координаційний центр мовлення національних меншин. Команда Центру збирає інформацію з усіх куточків України про найважливіші для кожної спільноти події, виклики та проблеми, прагне створити середовище рівності, толерантності та плюралізму нацменшин.

Команда Центру співпрацює з редакціями Суспільного, що виготовляють проєкти мовами нацспільнот в Ужгороді, Чернівцях та Одесі: координує та консультує їх. «UA: Закарпаття» створює телепрограми угорською, словацькою, ромською, русинською, німецькою та румунською. «UA: Одеса» — гагаузькою, молдавською та болгарською. Команда «UA: Буковина» виготовляє проєкти румунською.

21 грудня 2021 року в телецентрі «Олівець» на вул. Іллєнка, 42 відкрили інтерактивну експозицію, присвячену національним спільнотам та корінним народам — «Відтінки України».
 
СУСПІЛЬНЕ НАДАВАТИМЕ СИГНАЛ ЧЕРЕЗ СУПУТНИК

Раніше отримати сигнал каналу «UA: Перший» можна було безпосередньо через ЦКУ Концерну РРТ. Тепер через супутник.
Суспільний мовник просить провайдерів програмних послуг, IPTV та OTT-сервісів переналаштуватися на супутниковий прийом. Про це компанія повідомляє на своїй сторінці у «Фейсбуці».

Раніше отримати сигнал каналу «UA: Перший» можна було безпосередньо через ЦКУ Концерну РРТ.

Параметри супутника:

- Супутник — Amos 3, 4° W.

- Частота — 11175.

- Поляризація —Горизонтальна

- Символьна швидкість — 30000.

- FEC — 3/4.

- Формат зображення — MPEG-2.

- Стандарт мовлення — DVB-S (QPSK)

- Кодування — Немає.
 
[Impact]Совет Европы выделил деньги «Суспільному» для проживания временно перемещенных сотрудников[/Impact]

Департамент информационного общества Совета Европы предоставил Национальной общественной телерадиокомпании Украины грант в размере 65 760 евро.

Сумма должна покрыть неотложные потребности компании, связанные с войной, – расходы на проживание сотрудников, переехавших из головного офиса в Киеве и других городов, пострадавших от войны, во Львов.

Финансовая поддержка реализована по запросу руководства общественного вещателя с целью поддержки бесперебойной работы компании во время войны.

«Благодаря поддержке Совета Европы, мы смогли разместить компактную группу «Суспільного» вместе в относительно безопасном месте и продлить наш информационный марафон на всех платформах. Мы очень благодарны за то, что смогли продолжать информировать наших граждан о развитии событий, чтобы каждый получал жизненно важную информацию и мог обезопасить себя и родных», – отметил председатель правления «Суспільного» Николай Чернотицкий.
 
[Impact]После начала войны аудитория телеграмм-канала «Общественное Херсон» выросла на 56 тысяч подписчиков[/Impact]
Как только россияне отключили эфир телеканала, его команда начала активнее развивать сайт и соцсети.

После того, как российские оккупанты отключили эфир телеканала «Общественное Херсон», команда начала активнее развивать соцсети. Больше всего новостей журналистов читают в телеграмм-канале, говорится в статье Ольги Жук «Общественное Херсон» в эвакуации» .

Команда «Общественное Херсон» публикует материалы на сайте « Общественное Новости », ведет страницы в социальных сетях и телеграмм-канал , аудитория которого с тысячи подписчиков выросла до 57 тысяч. На этом канале журналисты представляют новости Херсонщины.

Эфир «Общественное Херсон» транслирует марафон «Общественное. Сопротивление». Также херсонские журналисты приобщаются к национальному и региональному марафонам.

Напомним, в конце июня из помещения Херсонского филиала Общественного начал вещание пропагандистский телеканал «Таврия». Его «администратором» назначили бывшую уборщицу Лилию Макарову . По словам менеджера филиала «Общественное Херсон» Михаила Сваричевского, технических работников, скорее всего, отвезли из Крыма. Россияне два месяца пытались собрать коллектив для нового канала в Херсоне, но желающих среди местных не нашли.

За время оккупации филиала Общественного россияне сняли несколько пропагандистских видео о вещаниях в Херсоне: версии о том, как было и как стало . Как они информировали, в Херсонской области был «информационный вакуум», «сотрудники все разбежались», «технику украли», ТРК «Скифия» имела все настолько застрелено, что неизвестно, как работала. Это видео они снимали частично в подвальных помещениях, где хранился старый инвентарь, и для картинки устроили беспорядок в кабинетах. С приходом россиян вроде бы стало все «красивое, современное, с модернизированными студиями». При этом они демонстрировали оборудование захватившего канала.

Упоминалась в пропагандистских материалах ТРК «Скифия» (с таким названием канал выходил, когда был государственным), а не «UA: Херсон», еще неделю после оккупации показывал единый марафон. Ведь русские пропагандисты не знали, как отключить сигнал. Сейчас филиал называется «Общественное Херсон».
 
[Impact]Региональные каналы «Суспільного» будут транслировать Мультиспортивный чемпионат Европы[/Impact]
Чемпионат пройдет с 11 по 21 августа в немецком Мюнхене.

Где смотреть
В Украине соревнования эксклюзивно покажут региональные телеканалы «Суспільного» (кроме «Суспільне Крим» и «Суспільне Донбас» ) и диджитал-платформа Общественного Спорта. Права на трансляцию Мультиспортивного чемпионата Европы-2022 предоставили ECM (European Championship Management) бесплатно, в знак поддержки Украины.

На сайте «Суспільне Спорт» будет доступно два плеера для просмотра соревнований. В целом «Суспільне Спорт» покажет 150 часов соревнований. Региональные каналы «Суспільного» покажут 55 часов соревнований.

Хайлаты и дайджесты
Также каждый день на ютуб-канале «Суспільне Спорт» будут выходить хайлайты соревнований со всеми победами украинцев и яркими моментами, а также эксклюзивные ежедневные дайджесты с места событий от съемочной группы «Суспільного» в Мюнхене. На региональных каналах выйдет итоговая студия по завершению каждого соревновательного дня.

Расписание первых трансляций
11 августа

11:00 – спортивная гимнастика – женщины, многоборье («Суспільне Спорт»;
16:25 — спортивная гимнастика — женщины, многоборье (региональные каналы);
17:00 — велотрек, командные квалификации («Суспільне Спорт»);
22:00 – студия итогов дня на Евро (региональные каналы).

12 августа

13:00 — велотрек, командные квалификации («Суспільне Спорт» и региональные каналы);
16:15 — велоспорт, BMX-парк, женщины («Суспільне Спорт»);
17:30 — велотрек, финалы дисциплин («Суспільне Спорт» и региональные каналы);
18:15 — триатлон, женщины («Суспільне Спорт»);
22:00 – студия итогов дня на Евро (региональные каналы).

Кто будет представлять Украину
Украину в девяти видах спорта на Мультиспортивном чемпионате Европы представит 161 спортсмен.

Триатлон — Марина Кирик, Виталий Воронцов.

Гребной спорт — женщины: Людмила Лузан, Анастасия Четверикова, Людмила Куклиновская, Людмила Бабак, Диана Танько, Наталья Докиенко, Анастасия Горлова, Инна Клинова, Диана Рыбак, Елена Скворцова, Диана Соловьева. Мужчины: Павел Алтухов, Андрей Рыбачок, Виталий Вергелес, Олег Кухарик, Игорь Трунов, Дмитрий Даниленко, Иван Семыкин, Тарас Мищук, Олег Боровик, Дмитрий Янчук, Юрий Вандюк, Александр Сыромятников, Валерий Гарап, Александр Чехмистренко, Андрей Захаров, Виталий Браташ.

Спортивная гимнастика — мужчины: Илья Ковтун, Пантелей Колодий, Никита Мельников, Петр Пахнюк, Игорь Радивилов, Юлиан Юзифишин, Иван Рудой, Игорь Дишук, Радомир Стельмах, Дмитрий Прудко. Женщины: Юлия Касьяненко, Елизавета Губарева, Валерия Осипова, Маргарита Козловская, Диана Савельева, Анна Лащевская, Анастасия Зубкова.

Маунтинбайк — Александр Коняев, Дмитрий Титаренко, Яна Беломоина, Ирина Попова, Мария Шерстюк.

Велотрек — мужчины: Джабар Абдул, Владислав Денисенко, Михаил-Ярослав Дудко, Роман Гладыш, Кирилл Царенко, Максим Васильев, Никита Яковлев. Женщины: Алла Билецкая, Ксения Федотова, Александра Логвинюк, Анна Соловей, Елена Старикова, Виктория Ярошенко.

Пляжный волейбол — Валентина Давидова/Диана Муленко, Ангелина Хмель/Татьяна Лазаренко, Инна Махно/Ирина Махно.

Настольный теннис — индивидуальные соревнования (женщины): Маргарита Песоцкая, Анна Гапонова, Саломея Братейко, Татьяна Биленко. Индивидуальные соревнования (мужчины): Евгений Прищепа, Ярослав Жмуденко, Антон Лимонов, Андрей Гребенюк. Пары (женщины): Татьяна Биленко и Анна Гапонова, Соломия Братейко (с хорваткой Иваной Малобабич). Пары (мужчины): Евгений Прищепа и Андрей Гребенюк, Ярослав Жмуденко и Антон Лимонов. Пары (микс): Антон Лимонов и Соломия Братейко, Андрей Гребенюк (партнерша еще не определена).

Скалолазание — мужчины: Ярослав Ткач, Даниил Болдырев, Константин Павленко, Илья Бахмет-Смоленский, Федор Самойлов. Женщины: Оксана Бурова, Елизавета Лаврикова, Алина Щигарева, Дарья Ткачева, Евгения Казбекова, Анастасия Кобец, Ника Потапова, Ксения Захарова.

Академическая гребля:

Парные двойки: Диана Серебрянская и Анастасия Коженкова.
Парные четверки: Екатерина Дудченко, Наталья Довгодько, Дарья Верхосмотр и Евгения Довгодько.
Легкие парные двойки: Станислав Ковалев и Игорь Хмара.
Четверки распашные без рулевого: Максим Боклаженко, Николай Мазур, Алексей Селиванов и Сергей Гринь.
Парные четверки: Николай Калашник, Павел Юрченко, Александр Надтока и Иван Довгодько.
Запасные: Иван Футрик, Юрий Иванов.
Легкая атлетика:

Женщины: бег на 800 м: Наталья Кроль, Ольга Ляхова; бег на 10 000 м: Валерия Зиненко; марафон: Татьяна Гамера, Виктория Калюжная, Марина Немченко, Евгения Прокофьева; бег на 3000 м с препятствиями: Наталья Стребкова; бег на 100 м с барьерами: Анна Плотицына; бег на 400 м с барьерами: Анна Рыжикова, Виктория Ткачук; прыжки в высоту: Ирина Геращенко, Юлия Левченко, Ярослава Магучих; прыжки с шестом: Яна Гладийчук, Марина Килипко; прыжки в длину и тройной скачок: Марина Бех-Романчук; метание молота: Ирина Климец; метание копья: Анна Гацко; семиборье: Юлия Лобан; спортивная ходьба на 20 км: Людмила Оляновская, Анна Шевчук, Елена Собчук; спортивная ходьба на 35 км: Надежда Боровская, Тамара Гаврилюк, Инна Лосева.
Мужчины: бег на 400 м: Даниил Даниленко; марафон: Игорь Гелетий, Виталий Шафар; прыжки в высоту: Богдан Бондаренко, Олег Дорощук, Андрей Проценко; толкание ядра: Роман Кокошко; метание диска: Никита Нестеренко; метание молота: Михаил Гаврилюк, Михаил Кохан; метание копья: Артур Фельфнер; спортивная ходьба на 20 км: Иван Лосев, Виктор Шумык, Сергей Светличный; спортивная ходьба на 35 км: Иван Банзерук, Антон Радько, Марьян Закальницкий; эстафета 4х100 м: Эрик Кострица, Станислав Коваленко, Василий Макух, Кирилл Приходько, Сергей Смелик, Александр Сосновенко, Андрей Васильев; эстафета 4х400 м: Никита Барабанов, Даниил Даниленко, Александр Погорелко, Алексей Поздняков, Дмитрий Романюк.
 
[Impact]Региональные каналы «Суспільного» будут транслировать Чемпионат Европы по футзалу U-19[/Impact]
С 4 по 10 сентября в Испании проходит Чемпионат Европы по футзалу среди молодежи до 19 лет, на котором выступает сборная Украины.

Прямые трансляции матчей будут доступны на региональных каналах «Суспільного», сайте и YouTube-канале «Суспільне Спорт».

5 сентября в 17.00 сборная Украины проведет второй матч группового этапа против сборной Румынии. Последний матч группового этапа украинцы проведут против испанцев 7 сентября в 22:00.

5 сентября

• Италия – Польша – 14:30;

• Румыния – Украина – 17:00;

• Португалия – Франция – 19:30;

• Хорватия – Испания – 22:00.

7 сентября

• Хорватия – Румыния – 14:30;

• Польша – Франция – 17:00;

• Италия – Португалия – 19:30;

• Испания – Украина – 22:00.

В следующий этап соревнований выйдут по две лучшие команды из каждой группы.

Полуфиналы состоятся 8 сентября в 19:30 и 22:00, а финал — 10 сентября в 22:00.
 
[Impact]«Суспільне» запускает ежедневный выпуск спортивных новостей на региональных каналах[/Impact]
Посмотреть вложение 2
С 5 сентября региональные каналы «Суспільного» показывают в вечернем слоте ежедневный выпуск спортивных новостей.

Ведущими «Суспільне Спорт: новини» станут Юлия Пазенко и Екатерина Годунова, которые будут работать в эфире неделя через неделю.

Посмотреть вложение 1

Выпуски будут выходить ежедневно по будням в 21:45. В них ведущие будут рассказывать о победах Украины на мировых спортивных аренах, также будут показаны репортажи с соревнований, истории украинских спортсменов и их тренеров.

«В любое время спорт — это спасительная сила: над ним всегда развевается флаг оптимизма! Спорт учит нас тому, что побеждает не тот, кто сильнее, а тот, кто готов бороться до конца. И сейчас спорт — это еще один фронт, где Украина борется и, несмотря ни на что, побеждает. Поэтому я очень рада получить возможность рассказывать зрителям о наших спортивных достижениях, каждое из которых постоянно приближает нас к Победе», — рассказала ведущая Юлия Пазенко.


«Я начинала работать в диджитал-команде, так что очень приятно, что теперь «Суспільне. Спорт» отвечает и за информационный телевизионный контент, создает студии и выпуски новостей для региональных каналов. Для меня работа над каждым новым продуктом – это вызов, возможность набраться уникального опыта. Надеюсь, что этот проект не будет исключением. Знаю, что с командой удастся делать качественный контент, выходить за пределы обычного для украинского зрителя спортивного телевидения, поднимать его на новый уровень. Не сомневаюсь, что все получится», — комментирует Екатерина Годунова.
 
Назад
Сверху